|
|
|||||||
| Wszystko dla Afryki Wszystkie nieoryginalne rozwiązania, które można zapakować do Twojego motocykla. Gmole, stelaże, kufry, sakwy, bagażniki, uchwyty, kanapy, modyfikacje zawieszeń, kierownic, gniazdka, GPSy, dynojety, bagstery i inne scottoilery... |
![]() |
|
|
Narzędzia wątku | Wygląd |
|
|
|
|
#1 |
![]() Zarejestrowany: Sep 2018
Miasto: Słocina
Posty: 1,355
Online: 2 miesiące 3 tygodni 5 dni 52 min 19 s
|
Ja się cały czas zastanawiam, czy nie lepiej wozić zestaw łatek (na gorąco?) niż większą dętkę, która mnie zaczyna drażnić swoimi gabarytami. Nawet imadełko jest mniejsze od tej zapasowej dętki. Gwóźdź zawsze może się trafić, ale lubię minimalizm. Że trzeba będzie czasu na załatanie...? Cóż, jak przygoda, to przygoda!
|
|
|
|
|
|
#2 | |
![]() Zarejestrowany: May 2013
Posty: 1,330
Motocykl: xtz660 Ténére/XR650R
Online: 2 miesiące 2 tygodni 3 dni 11 godz 50 min 54 s
|
Cytat:
|
|
|
|
|
|
|
#3 |
![]() Zarejestrowany: Sep 2018
Miasto: Słocina
Posty: 1,355
Online: 2 miesiące 3 tygodni 5 dni 52 min 19 s
|
|
|
|
|
![]() |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|
Podobne wątki
|
||||
| Wątek | Autor wątku | Forum | Odpowiedzi | Ostatni Post / Autor |
| dętki | werzaba | Wszystko dla Afryki | 6 | 18.04.2010 09:55 |