|
|
|
|
#1 |
![]() Zarejestrowany: Jan 2010
Miasto: Ostrów maz
Posty: 319
Motocykl: Dzik 950
Przebieg: 120000
Online: 2 miesiące 1 tydzień 2 dni 7 godz 15 min 18 s
|
Mada podrzuć więcej zdjęć tego kacika. Podoba mi się bardzo
|
|
|
|
![]() |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|
Podobne wątki
|
||||
| Wątek | Autor wątku | Forum | Odpowiedzi | Ostatni Post / Autor |
| Dlaczego lubię BMW, KTMa, Triumpha | Orzep | Inne - dyskusja ogólna | 125 | 23.08.2013 20:28 |