|
|
|
|
#1 |
![]() Zarejestrowany: Sep 2018
Miasto: Słocina
Posty: 1,355
Online: 2 miesiące 3 tygodni 5 dni 52 min 19 s
|
Miałem dylemat czy brać z DCT, zaczynam się coraz mocniej wahać...
Wiadomo już co było przyczyną awarii? |
|
|
|