|
|
|
|
#1 |
![]() Zarejestrowany: Jan 2017
Miasto: krakowska wioska
Posty: 176
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Online: 3 tygodni 2 dni 6 godz 42 min 26 s
|
|
|
|
|
|
|
#2 |
![]() |
[QUOTE=pawel_sz;599025]ASO w Krakowie przeprowadza Ci diagnozę ?
p.[/QUOTE tak jakoś wyszło Edit Ciekawostka, jak wyłączę abs na tylnym kole, to nie pojawia się migająca lamka abs, a przy migającej abs na tyle działa bez problemu. Ostatnio edytowane przez radiolog : 11.09.2018 o 21:12 |
|
|
|