|
|
|
|
#1 |
![]() Zarejestrowany: Sep 2014
Miasto: Lublin
Posty: 2,345
Motocykl: LC8-950ADV,EXC 450, ROAD KING EVO
Online: 2 miesiące 2 tygodni 4 dni 12 godz 46 min 21 s
|
Wojtek opisz wrażenia z nowym piecem.
|
|
|
|
|
|
#2 |
![]() Zarejestrowany: Dec 2010
Miasto: Szikago
Posty: 1,354
Motocykl: Super Tenere 750, DR 650R, RD03 Rejli. KTM950ADV. KTM690R. AT RD07. KTM 950SE. ATAS
Online: 2 miesiące 2 tygodni 11 godz 54 min 43 s
|
|
|
|
|
|
|
#3 |
|
Gość
Posty: n/a
Online: 0
|
|
|
![]() |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|
Podobne wątki
|
||||
| Wątek | Autor wątku | Forum | Odpowiedzi | Ostatni Post / Autor |
| Dlaczego lubię BMW, KTMa, Triumpha | Orzep | Inne - dyskusja ogólna | 125 | 23.08.2013 20:28 |