Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > NAT - Nowa (przyszła) Królowa > CRF 1000 L

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 25.01.2018, 18:53   #1
radiolog
 
radiolog's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: May 2015
Miasto: Kraków
Posty: 3,291
Motocykl: ATAS 2024
Przebieg: 21000
radiolog is an unknown quantity at this point
Online: 1 miesiąc 4 dni 17 godz 22 min 50 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał JarekO Zobacz post
Problem z lagami zacznie się ujawniać jak ludzie zaczną tam zaglądać po 20kkm nalotu. Sporo sprzętów będzie już po gwarancji ( obym sie mylił ).
Dlatego dobrze przed końcem gwarancji pojechać do ASO i kazać sobie rozebrać lagi, nawet gdyby się okazało,że nic im nie dolega i trzeba zapłacić parę stówek z własnej kieszeni
radiolog jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25.01.2018, 19:40   #2
Grzechu2012
 
Grzechu2012's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jun 2013
Miasto: Łomżewo
Posty: 923
Motocykl: AT-NAT
Przebieg: 80000
Grzechu2012 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 4 godz 27 min 37 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał radiolog Zobacz post
Dlatego dobrze przed końcem gwarancji pojechać do ASO i kazać sobie rozebrać lagi, nawet gdyby się okazało,że nic im nie dolega i trzeba zapłacić parę stówek z własnej kieszeni
Ja mam prawie 40k km nalotu właśnie umawiam się na serwis przed końcem gwarancji czyli do połowy lutego
ponoć wzywają speca z hądy na oględziny, dopiero mogą uznać czy sam nie dłubałem przy nich.
Grzechu2012 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 07:43.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.