|
|
|
|
#1 |
![]() |
Dlatego dobrze przed końcem gwarancji pojechać do ASO i kazać sobie rozebrać lagi, nawet gdyby się okazało,że nic im nie dolega i trzeba zapłacić parę stówek z własnej kieszeni
|
|
|
|
|
|
#2 | |
![]() |
Cytat:
![]() ponoć wzywają speca z hądy na oględziny, dopiero mogą uznać czy sam nie dłubałem przy nich. |
|
|
|
|