|
|
|||||||
![]() |
|
|
Narzędzia wątku | Wygląd |
|
|
|
|
#1 |
![]() Zarejestrowany: Aug 2016
Miasto: Sieradz
Posty: 164
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 2 dni 12 godz 32 min 28 s
|
Czekamy na wiecej zjdec
super akcja
|
|
|
|
|
|
#2 |
![]() Zarejestrowany: Dec 2010
Miasto: Olsztyn
Posty: 142
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Online: 1 tydzień 5 dni 5 godz 28 min 31 s
|
Fajna ta Ukraina...
|
|
|
|
![]() |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|
Podobne wątki
|
||||
| Wątek | Autor wątku | Forum | Odpowiedzi | Ostatni Post / Autor |
| Opowieść o Strefie (Рассказ о Зоне)... | chemik | Trochę dalej | 17 | 13.09.2016 20:59 |
| Strefa, Zona, Зона... | chemik | Kwestie różne, ale podróżne. | 8 | 11.03.2016 10:18 |
| Białoruś maj 2014 czyli Пo слядах продкаў | spider2you | Trochę dalej | 28 | 28.11.2015 20:33 |
| Мурманск город-герой [2011] | 7Greg | Trochę dalej | 24 | 25.06.2011 23:05 |