|
|
|
|
#1 |
![]() Zarejestrowany: Sep 2016
Miasto: Wołomin
Posty: 77
Motocykl: CRF1000L
Przebieg: 11000
Online: 2 dni 14 godz 9 min 4 s
|
Czy słyszał ktoś o takim defekcie że po wywrotce NAT nie odpala i trzeba ją do serwisu ciągnąć
? jeśli tak to której wersji to dotyczyło: manual czy DTC?
|
|
|
|
|
|
#2 |
![]() |
grubo... też jestem ciekaw której to wersji dotyczy...
__________________
<br> Kiedy jest najciemniej, wtedy błyska znów nadzieja. Tolkien. |
|
|
|