Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Relacje z podróży > Trochę dalej

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 09.01.2017, 22:40   #1
Robert B


Zarejestrowany: Nov 2010
Miasto: Reszel
Posty: 79
Motocykl: Varadero 1000 & TA 650? 700 Magadan Edition & Yamaha gryzzli
Robert B jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 dni 2 godz 33 min 58 s
Domyślnie

Tak. to Prawda. Filmy są tylko ze średniego hardkoru. Jak było żle -nikt nie myślał o kamerze. Niosło sie motocykl w czterech i wracało pa nastepny.
Ale jak powiedział Robin:
Ciżko bedzie odje....c wikszy numer.
....I to potroszce jest nasze przekleństwo, bo nawet poleciec dalej przez Canade i Stany jest ddużo łatwiej niż wrócic z Magadanu.
Robert B jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10.01.2017, 07:26   #2
Mieciek


Zarejestrowany: Jan 2016
Miasto: Kalwaria Zeb.
Posty: 733
Motocykl: nie mam już Afryki
Mieciek jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 5 dni 16 godz 6 min 0
Domyślnie

Naprawde szacun za tą walke w Mongoli.
A czy Mitasy Robina objechały całość bezkapciowo?
Tylko K60tki były cięte nagminnie?
__________________
Ex moto: RD04, WFM 1972, WSK 1967, WSK 1982, MZ ETZ 1991
Mieciek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Magadan 2016 Brt Umawianie i propozycje wyjazdów 49 15.04.2016 14:32
Magadan 2012 Granda Trochę dalej 90 29.01.2013 22:36
Na Magadan kropek Kwestie różne, ale podróżne. 28 06.01.2011 14:09


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:49.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.