|
|
|||||||
| Inne - dyskusja ogólna Dział poświęcony motocyklom nieskategoryzowanym. |
![]() |
|
|
Narzędzia wątku | Wygląd |
|
|
|
|
#1 |
![]() Zarejestrowany: Feb 2015
Miasto: Andrychów/Kraków
Posty: 142
Przebieg: 11 600
Online: 1 tydzień 10 godz 15 min 10 s
|
No właśnie, już mnie Jacoo uprzedził.
Stuki okazują się być naturą tego silnika. SIC! do teraz jestem w szoku, nigdy nie słyszałem tak niekulturalnego motoru. Dzięki wszystkim za udzielanie się w wątku! ![]() Jacoo oczywiście za umożliwienie posłuchania Tenerki i przy okazji wielki szacun za nią! Panowie, nie polecam do niego przyjeżdać!! Zawsze podchodziłem do XTZ z dystansem, wydawał mi się brzydalem, ale po zobaczeniu w/w sztuki, z głowy mi nie chce wyjść i zamieniłbym się R za Z od ręki ![]() pozdro! niekończącego się sezonu w końcu śniegu nie widać ![]() Mateusz |
|
|
|
|
|
#2 | |
![]() Zarejestrowany: May 2013
Posty: 1,330
Motocykl: xtz660 Ténére/XR650R
Online: 2 miesiące 2 tygodni 3 dni 11 godz 50 min 54 s
|
Cytat:
|
|
|
|
|