Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Wszystko co chciałbyś wiedzieć o motocyklach innych niż AT > Inne - dyskusja ogólna

Inne - dyskusja ogólna Dział poświęcony motocyklom nieskategoryzowanym.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 09.10.2015, 22:32   #1
Baza
Stary wyjadacz
 
Baza's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: żywiec
Posty: 1,219
Motocykl: RD07
Galeria: Zdjęcia
Baza jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 5 dni 2 godz 3 min 0
Domyślnie

No własnie wiem. Słyszałem o jakimś łańcuchu napędu pompy oleju ale podobno że gra nie warta świeczki.
Baza jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10.10.2015, 00:05   #2
Kobra
 
Kobra's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2010
Miasto: TYCHY
Posty: 431
Motocykl: SD02
Przebieg: 000000
Kobra jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 21 godz 53 min 48 s
Domyślnie

A ja uważam, że viadro to tylko na czarne Kupilem viadro i wyboru nie żałuje, dla mnie moc wystarczająca, wygoda rewelacyjna, spalanie 5,5 z plecakiem i kuframi bardzo ok Jest jedna wada, masa przy moim 170 cm wzrostu manewrowanie wymaga wysiłku i przewidywania parkowania.
Jak ktoś szuka wygodnego turystyka, to ja polecam
__________________
Kiedyś Tygrysek
Kobra jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
błotnik enduro do varadero 1000 HRC Grzegorz Inne - dyskusja ogólna 18 24.12.2012 00:58


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 02:20.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.