Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Wszystko co chciałbyś wiedzieć o motocyklach innych niż AT > KTM

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 01.02.2015, 00:00   #1
myku
 
myku's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Germany
Posty: 5,909
Motocykl: CRF1000D+Cegla+Czelendz
myku will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 5 dni 21 godz 43 min 11 s
Domyślnie

I to jest pomysl .A w kufrach ja tez nie gustuje,choc leza u mnie w garazu.Kto wie gdzie i z kim sie jeszcze pojedzie.Tez nie mam problemu przypominac sobie,ze zeszlismy z drzew,tylko po co?Zeby zdjecia lepiej wygladaly i robily wrazen...proszzze cie.Nie mamy iles tam lat i nie musimy nikomu imponowac.Kiedys cie w tym twoim miescie odwiedze,na kacie oczywiscie
myku jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01.02.2015, 10:49   #2
darius
 
darius's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Gdynia
Posty: 478
Motocykl: NAT
Galeria: Zdjęcia
darius jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 3 dni 3 godz 20 min 21 s
Domyślnie

Cześć,

Znacie już cenę tego jachtu od KTM?




Pozdrowienia,
D
darius jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Dlaczego lubię BMW, KTMa, Triumpha Orzep Inne - dyskusja ogólna 125 23.08.2013 20:28


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:18.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.