|
|
#10 | |
|
Mam przerąbane :)
![]() Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: DW_
Posty: 1,874
Motocykl: RD07a
Przebieg: stoi
Galeria: Zdjęcia
Online: 1 miesiąc 5 dni 3 godz 17 min 14 s
|
Cytat:
? Tutaj niech da normalnie. Może więcej ludzi skorzysta i będzie jeszcze taniej.
__________________
Motto nr 1: Uważać na mokre pieńki i siekiery |
|
|
|
|