|
|
|
|
#1 |
![]() Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 345
Motocykl: RD04
Online: 5 dni 4 godz 52 min 4 s
|
Ola, opis jest wraz ze zdjęciami...Nic nie trzeba dodawać. Myślę że każdy kto je obejrzy, choć przez chwilę poczuje się jak Wy.
Jestem fanem Twoich zdjęć. Dzięki! |
|
|
|
|
|
#2 |
![]() Zarejestrowany: Sep 2009
Miasto: Gorzów n.Wartą
Posty: 174
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Online: 1 tydzień 13 godz 7 min 46 s
|
Ładnie. Dzięki.
__________________
EXC 450 "Jestem synem wolnego i walecznego narodu i nie mam zwyczaju drżeć przed kimkolwiek" A.F.Ossendowski |
|
|
|
![]() |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|
Podobne wątki
|
||||
| Wątek | Autor wątku | Forum | Odpowiedzi | Ostatni Post / Autor |
| Stany !!! Azja Centralna A-R-S | sebol | Trochę dalej | 96 | 28.07.2015 16:13 |
| Stany, stany... | sambor1965 | Trochę dalej | 302 | 20.04.2011 14:21 |
| Prom Rosja-Stany | Poncki | Przygotowania do wyjazdów | 9 | 06.07.2009 23:34 |