|
|
|||||||
| Dział Producentów i Dostawców Zarabiasz na życie w branży motocyklowej? Tutaj zareklamuj swój produkt. |
![]() |
|
|
Narzędzia wątku | Wygląd |
|
|
|
|
#1 | |
|
Jaki świeży jaki świeży ??
![]() Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 2,729
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Online: 3 tygodni 11 godz 52 min 29 s
|
Cytat:
Jeśli miałeś na myśli innych to czemu ich tak źle oceniasz ? Albo może ja nic nie rozumiem i jestem z jakiejś innej bajki naiwnie myśląc że ludzie z własnej woli dorzucą na forum ...Najpierw ustalimy czy w ogóle będą składki obowiązkowe a dopiero potem ich wysokość.
__________________
Hubert |
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
Jaki świeży jaki świeży ??
![]() Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 2,729
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Online: 3 tygodni 11 godz 52 min 29 s
|
Chyba za bardzo się udzielam w tym temacie ...
__________________
Hubert |
|
|
|
|
|
#3 | |
|
Stary (P)iernik
![]() Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Świeradów Zdrój
Posty: 3,760
Motocykl: XR400 , XR650L XL600V
Online: 4 miesiące 2 tygodni 6 dni 9 godz 39 min 10 s
|
Cytat:
Gdyby była inna ,nie byłoby mowy o kasie. Gdyby było inaczej każdy by wpłacał 30zł *1000 userow = 30 tys. Byłoby na serwery , wodotryski i kilka darmowych beczek piwa na zlocie Przy założeniu - co łaska która obowiązuje dziś - chuj wielki jest
__________________
|
|
|
|
|