|
|
|
|
#1 |
|
Administrator
![]() |
Artu, Michoo ma do opylenia Dominatory ... gdyby nie jajca z kasą odkupiłbym je od niego (sam mu je sprzedałem)
![]() But to najwyższy model Formy - wierz mi, że warto, a że za połowe ceny ... ja bym się nie szczypał, jak Ci nie będą pasowały to ja je wezme w rozliczeniu (Ty już wiesz o czym mówię
__________________
Ramires ...okręt mój płynie dalej... gdzieś tam... |
|
|
|
|
#2 |
|
Road legal
![]() Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Stolicstan
Posty: 1,326
Motocykl: Knur Terenowo Miejski 990
Przebieg: kręcony
Online: 3 tygodni 2 dni 8 godz 56 min 40 s
|
jaki rozmiar? I ile to jest połowa ceny?
__________________
|
|
|
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|
Podobne wątki
|
||||
| Wątek | Autor wątku | Forum | Odpowiedzi | Ostatni Post / Autor |
| Porządne buty cross - enduro dla "nienajwiększych" lejdisek | Ola | Lejdis | 6 | 24.04.2012 12:29 |
| Cross 50 cm3 do 5 tyś... | HRABIA z Krosna | Inne - dyskusja ogólna | 2 | 10.04.2012 21:46 |