Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Wszystko dla Afrykańczyka > Kaski

Kaski kaski, gogle, itp.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 06.03.2014, 20:56   #11
Evvil
 
Evvil's Avatar


Zarejestrowany: Aug 2011
Miasto: Warszawa
Posty: 1,146
Motocykl: oby złodziej kulasy połamał
Przebieg: :(
Evvil jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 1 dzień 18 godz 11 min 26 s
Domyślnie

Ponieważ napędziłem trochę zakupów Sierry i sam kupiłem to również obowiązany jestem pewną obiektywną opinię wydać. Otóż faktycznie - szybka ma 1-2 mm luzu na wysokości powiedzmy nosa. Natomiast nie wiem czy to nie jest trochę tak, że to się powinno ułożyć. I z kolei ja to z reguły i tak uchylam zawsze trochę szybkę w kasku, bo mi to zawsze jest w kaskach duszno . No co kto lubi, tutaj mam to technologicznie rozwiązane że będę miał klimatyzację. I fakt - jest on płytki, chociaż ja mam porównanie z AGV K4, który chyba jest jeszcze płytszy. Nakładam oba na zmianę i widzę że Sierra leży głębiej. Co do rozmiarówki, to mam caban 61 cm i XL Sierry mnie trochę pije w okolicach skroni, natomiast to akurat na bank jest kwestią "ułożenia", więc powinno być git.

Niezmiernie cieszy mechanizm blendy, natomiast zastanawiam się ile czasu on wytrzyma. Chodzi dość twardo. Szyba mi się bardzo podoba bo jest w przeciwieństwie do AGV dość solidna. Co do wagi natomiast - cholernie ciężka jest Sierra i tutaj troszkę okłamują faktycznie.

Suma summarum - jest to jakość odpowiadająca kwocie którą się zapłaciło. Dokładnie tyle jest wart ten kask ile kasy na niego poszło .

Zastanawiam się jak by to wypadło w porównaniu ze Sierry chyba bezpośrednim konkurentem czyli Acerbis Active który prawie kupiłem.

Żeby nie było - ja tam jestem bardzo zadowolony. Chciałem do 600 pln kupić kask z blendą który będzie wszechstronny, nie będzie kaskiem szczękowym i będzie jak najbliżej kasków enduro. Mam enduro adventure z blendą i demontowaną szybą.

Biały w dodatku
__________________
------------------------------------------------------
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
------------------------------------------------------
Evvil jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Kask Uvex Enduro - opinie użytkownikow AnubisXRV Kaski 35 03.10.2012 12:27
Kask HJC CL-XS - opinie?! michoo Kaski 10 07.02.2010 19:07
Kask Kombat Massacre - opinie vinc18 Kaski 18 16.03.2009 19:39


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:16.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.