Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Relacje z podróży > Trochę dalej

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 30.09.2012, 11:50   #11
Granda
 
Granda's Avatar


Zarejestrowany: Nov 2010
Miasto: Rzeszów
Posty: 22
Motocykl: RD07
Galeria: Zdjęcia
Granda jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 dni 3 godz 4 min 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał Pajdor Zobacz post
Siemanko

Gdzie ta relacja Panowie ?

Witam
Sie robi . Mamy z Marasem 80GB materiału, jest troche tego i trzeba coś wybrać . Na szybkości powrzucałem pare fotek na Facebook.com/magadan2012
Teraz trzeba coś popracować, i zarobić pare złoty.Myśle że do końca roku coś sie wyskrobie, napewno jakiś film ale na to potrzeba czasu .
Co do afry, normalnie odpala i jerzdzi,może troche mniej ma mocy ale za to kopci jak simson i bierze 1litr oleju na 250-300km.Podejrzewam że motor był przegrzany przez poprzedniego/poprzednich właścicieli i nie ma już pierścieni zgarniających,to obstawiam.Może też puściły uszczelniacze na zaworach...nie wiem.Pękła mi też rama w dwóch miejscach,za dupek i niżej mocowania wahacza a wyżej stopki od strony lewarka od biegów.Bardzo dziwne miejsce...Narazie Afra umyta odpoczywa w garażu.Po nowym roku sie za nią zabiore,zrobie i będe dalej latał...bo dzieki niej mam PIĘKNE WSPOMNIENIA,których nikt mi nich nie zabierze...AMEN
Granda jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Magadan Endurance Expedition 2011 lukasz809b Trochę dalej 42 09.01.2012 02:19
Na Magadan kropek Kwestie różne, ale podróżne. 28 06.01.2011 14:09


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:42.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.