Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Warsztat XRV 650 / XRV 750 > Uklad paliwowy i wydechowy

Uklad paliwowy i wydechowy Montaż i demontaż baku, kraników , gaźników, , tłumiki , filtry powietrza i paliwa, linki, pompy paliwa elektryczne i podcisnieniowe, ustawienia gaźnika, poprowadzenie przewodów.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 17.03.2010, 13:17   #1
bouli
 
bouli's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2010
Miasto: نيسا Nysa
Posty: 264
Motocykl: RD04
Przebieg: rośnie
bouli jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 tygodni 1 dzień 23 godz 34 min 50 s
Domyślnie pompa z nowym stycznikiem

Witajcie Mam pytanko jako że jestem dopiero adeptem poznawania bolaczek AT. Kupiłem z uszkodzona elektryczną pompą paliwa. Po rozebraniu okazało się, że są całkowicie wypalone styki. Zamontowalem od larssona nowy stycznik. Elektromagnes ruszył wali jak wściekły lecz wcześniej wypalilem paliwo z gaźnika. Teraz mam problem żeby zaciagna. Chodzi mi o to czy pompka długo bedzie pompowała paliwo tj długo trzeba kręcić rozrusznikiem czy wziąć go lepiej na zaciąg lub popych. Pozatym gdy zdjąłem przewód dolotowy do gaźnika z pompy i zacząłem kręcić rozrusznikiem to ona nie pcha paliwa że się leje jak np. w maluchu czy cinkusiu tylko kapie po kropelce czy to normalne że tak pyka tylko paliwem i długo bedzie trzeba czekac aż napełni przewody i gażnik.

Sprawdziłem przewód dolotowy do gaźnika i jest w nim paliwo. To znaczy, że pompa coś tam zaciąga i podaje do gaxnika. Na zimnym odpaliła od strzala. gdy chwilę pochodzi i dodam gazu gasnie tak jakby brakowało paliwa albo zalewało świece.

Odłączyłem pompe i spowrotem podlączyłem na podcisnienie. zbiornik zalany 3/4 i tak samo jak wyzej na pompie. Nadmieniam, że wczesniej chodził na podcisnieniu i było wszystko ok. Może być, że gaźniki się zapowietrzyły cy cos podobnego .

Nic wiecej nie było rozkrecane tylko zdjety przewód i podlaczony do zregenerowanej pompy. Gaxniki tez nie były ruszane.
bouli jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 05:49.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.