|
|
|||||||
| Wszystko dla Afryki Wszystkie nieoryginalne rozwiązania, które można zapakować do Twojego motocykla. Gmole, stelaże, kufry, sakwy, bagażniki, uchwyty, kanapy, modyfikacje zawieszeń, kierownic, gniazdka, GPSy, dynojety, bagstery i inne scottoilery... |
![]() |
|
|
Narzędzia wątku | Wygląd |
|
|
#1 |
|
Zarejestrowany: Jun 2026
Posty: 4
Motocykl: RD03
Online: 38 min 29 s
|
Dzień dobry
jestem tu swiezakiem , nie wiem czy to tutaj dokłanie w tym poście ale mam pytanko mam od roku moja honde africe xrv 650 1988r niestety krótko po zakupe miałem wypadek i teraz po dojsciu do zrowia chiałbym ja odnowić potrzebuje cały przód tzn koło przednie , lagi z półkami czy ktoś cos może pomoc ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ?Z góry dziekuje , pozdrawiam łukasz |
|
|
|
|
|
#2 |
|
Zarejestrowany: Jun 2026
Posty: 4
Motocykl: RD03
Online: 38 min 29 s
|
Kupię części honda africa twin xrv 650 1988
koło przednie , lagi z półkami ktos coś wie gdzie można ?
|
|
|
|
|
|
#3 |
|
Zarejestrowany: Jun 2026
Posty: 4
Motocykl: RD03
Online: 38 min 29 s
|
kupie przód xrv 650 rd03 1988
kolo lagi z półkami |
|
|
|
|
|
#4 |
|
Administrator
![]() |
Proszę Cię abyś przywitał się w powitalni i nie spamował. Wiemy już czego szukasz, gdy ktoś będzie miał, to się odezwie.
__________________
www.motopodroze.pl |
|
|
|
|
|
#5 |
|
Moderator
![]() |
Dzień dobry. Przeniosłem posty Kolegi z wątków, w których nie pasowały.
https://www.africatwin.com.pl/showth...839#post910839 tutaj masz Powitalnię.
__________________
"Motocykl w Polsce to nowy rodzaj jazdy konnej. To leży w naszych szlacheckich tradycjach." Z. Maklakiewicz |
|
|
|