Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Wszystko dla Afryki

Wszystko dla Afryki Wszystkie nieoryginalne rozwiązania, które można zapakować do Twojego motocykla. Gmole, stelaże, kufry, sakwy, bagażniki, uchwyty, kanapy, modyfikacje zawieszeń, kierownic, gniazdka, GPSy, dynojety, bagstery i inne scottoilery...

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary Wczoraj, 18:22   #1
skuter1983


Zarejestrowany: Jun 2026
Posty: 3
Motocykl: RD03
skuter1983 jest na dystyngowanej drodze
Online: 28 min 52 s
Domyślnie honda xrv 650 africa twin rd03 1988

Dzień dobry
jestem tu swiezakiem , nie wiem czy to tutaj dokłanie w tym poście ale mam pytanko
mam od roku moja honde africe xrv 650 1988r
niestety krótko po zakupe miałem wypadek i teraz po dojsciu do zrowia chiałbym ja odnowić
potrzebuje cały przód tzn koło przednie , lagi z półkami
czy ktoś cos może pomoc ?
Z góry dziekuje ,
pozdrawiam
łukasz
skuter1983 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary Wczoraj, 18:26   #2
skuter1983


Zarejestrowany: Jun 2026
Posty: 3
Motocykl: RD03
skuter1983 jest na dystyngowanej drodze
Online: 28 min 52 s
Domyślnie honda xrv 650 africa twin rd03 1988

Kupię części honda africa twin xrv 650 1988
koło przednie , lagi z półkami
ktos coś wie gdzie można ?
skuter1983 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary Wczoraj, 19:04   #3
skuter1983


Zarejestrowany: Jun 2026
Posty: 3
Motocykl: RD03
skuter1983 jest na dystyngowanej drodze
Online: 28 min 52 s
Domyślnie honda xrv 650 africa twin rd03 1988

kupie przód xrv 650 rd03 1988
kolo lagi z półkami
skuter1983 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary Wczoraj, 19:22   #4
chomik
Administrator
 
chomik's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Bałtyk
Posty: 3,838
Motocykl: RD03 2xRD07a
Przebieg: 666
chomik jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 4 dni 11 godz 40 min 33 s
Domyślnie

Proszę Cię abyś przywitał się w powitalni i nie spamował. Wiemy już czego szukasz, gdy ktoś będzie miał, to się odezwie.
__________________
www.motopodroze.pl
chomik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary Dzisiaj, 04:32   #5
wierny
Moderator
 
wierny's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Bytom
Posty: 4,883
Motocykl: RD07c
Przebieg: Im więc
wierny jest na dystyngowanej drodze
Online: 7 miesiące 1 tydzień 3 dni 11 godz 45 min 18 s
Domyślnie

Dzień dobry. Przeniosłem posty Kolegi z wątków, w których nie pasowały.

https://www.africatwin.com.pl/showth...839#post910839 tutaj masz Powitalnię.
__________________
"Motocykl w Polsce to nowy rodzaj jazdy konnej. To leży w naszych szlacheckich tradycjach." Z. Maklakiewicz
wierny jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 07:46.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.