Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Wszystko co chciałbyś wiedzieć o motocyklach innych niż AT > Yamaha

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary Wczoraj, 11:56   #1
Decent


Zarejestrowany: Jun 2026
Posty: 6
Motocykl: RD03
Decent jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 godz 11 min 40 s
Domyślnie Szukam specjalisty/fachowca od gaźnika.

Szukam namiaru na specjalistę od gaźników. Chodzi o mycie i czyszczenie całego kompletnego gaźnika oraz wstępną regulację, a może i na moto również. Pacjent to yamaha drag stan 650.
Decent jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary Wczoraj, 12:40   #2
szynszyll
 
szynszyll's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Popapracie!
Posty: 8,258
Motocykl: RD04
szynszyll jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 miesiące 14 godz 13 min 56 s
Domyślnie

napisz z jakiego miejsca w PL jestes. gaznikow nie da sie inaczej wyregulowac jak tylko po zamontowaniu na silniku i odpaleniu
__________________
buziaki
szynszyll jest online   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary Wczoraj, 15:07   #3
Decent


Zarejestrowany: Jun 2026
Posty: 6
Motocykl: RD03
Decent jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 godz 11 min 40 s
Domyślnie

Mazowieckie.
Decent jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary Wczoraj, 22:09   #4
Jarczoq
 
Jarczoq's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jul 2017
Miasto: Poznań
Posty: 904
Motocykl: RD07a
Przebieg: ^90 000
Jarczoq jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 3 dni 15 godz 55 min 42 s
Domyślnie

Mycie wszelakie i ustawienia wstępne owszem-tak, ale pełna regulacja, tak, jak Szynszyl pisze.
Jarczoq jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary Wczoraj, 22:14   #5
ramires
Administrator
 
ramires's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Otwock ale chętnie na Śląsk bym wrócił
Posty: 5,788
Motocykl: RD37A (Hybryda), dwie ramy RD03 w zapasie
Przebieg: ojojoj
ramires ma wyłączoną reputację
Online: 2 miesiące 6 godz 59 min 3 s
Domyślnie

Jak Ci czas nie wadzi to po kolejnym weekendzie będę mieć moce przerobowe. Regulacja TYLKO z motocyklem.
Inaczej to nie ma sensu.

Otwock
__________________
Ramires

...okręt mój płynie dalej... gdzieś tam...
ramires jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary Dzisiaj, 07:15   #6
Decent


Zarejestrowany: Jun 2026
Posty: 6
Motocykl: RD03
Decent jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 godz 11 min 40 s
Domyślnie

Macie rację tylko sam gaźnik nie był czyszczony od kilku lat, a ostatnie 2 lata moto stało nie ruszane ..., dlatego pomyślałem o solidnym myciu i czyszczeniu samego gaźnika choćby ze względu na stare paliwo. Gaźnik mogę podesłać do czyszczenia albo jeśli nie jakoś bardzo daleko to motorem podjechać.
Decent jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:21.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.