Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12.08.2022, 08:09   #17
WojtasA
 
WojtasA's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Oct 2020
Miasto: Piaseczno
Posty: 1,175
Motocykl: ATAS 1100 DCT
WojtasA jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 4 dni 12 min 57 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał nocny Zobacz post
@WojtasA działa tak że nie ma zwłoki pomiędzy klikaniem przyciskami a zmianą na ekranie? U mnie chwilę po odpaleniu ekarnu to występuje taki lat. Jak już się "rozgrzeje" a chyba w zasadzie jak wczyta co ma wczytać to działa nawet płynnie. Choć czasem zdarza się złapać laga w losowej sytuacji.

pozdrawiam Marcin Jan
Hej
Nie widzę / nie odczuwam żadnych lagów. Ale szczerze nie zawracam już tak bardzo na to uwagi odkąd któryś upgrade rozwiązał sprawę. Mogła to też być kwestia któregoś iOSa bo miałem też przez jakiś czas podobny problem w aucie.

Ale żeby nie było samych achów i ochów: sterowanie tym ekranem z lewej manetki jest mocno nieintuicyjne. Skoro już jest ten pitut do sterowania lewo - prawo to czemu nie zrobić z tego joysticka w 4 kierunkach ? I jeszcze żeby przy wciśnięciu miał funkcje enter! Fajne natomiast są te skrajne prawe guziki, są tak umieszczone że można zmieniać muzykę bez opuszczania wzroku. W tej sprawie tez pierścień w bmkach jest o niebo lepszy. Przyzwyczaiłem się już do tego co prawda ale zupełnie niepotrzebnie to tak skomplikowali.

Cytat:
Napisał Mirek Swirek Zobacz post
Mieć NAT, żeby mieć, spełnić marzenia ok. Jednak kupić ją po to, by zrobić jeden, dwa wyjazdy turystyczne w roku, już nie dla mnie. Objuczyć kloca i pojechać daleko w teren też nie... Stać, nie stać, w tej kasie wybrałem szosę, która na szosie daje o wiele więcej, podobnie jak enduro na ruchy.
NAT podoba mi się, ale nie aż tak bardzo żebym chciał ją mieć. Xrv miałem 4 sztuki...
Czy nowe będą lepsze? Czy to będzie przełom? Niech będzie. Więcej bajerów na pokładzie, mniej prostoty... Ja nie dołączę do grona tabletowców.

Zdrówka.
Na szczęście są Triumphy z konwencjonalnymi zegarami. Co prawda to nie Honda ale wybór jest nawet wśród nowych motkow. Co kto woli !

Miłego piąteczku i bezpiecznego długiego weekendu !

Ostatnio edytowane przez Danny : 12.08.2022 o 09:19 Powód: Połączenie postów.
WojtasA jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem