Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13.12.2022, 14:06   #29
zimny
trampkarz emeryt
 
zimny's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Oct 2010
Miasto: Garwolin
Posty: 2,755
Motocykl: DL1000A
Przebieg: za mały
zimny jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 tygodni 2 dni 7 godz 21 min 58 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Zeus Zobacz post
Pociągnę temat. Chcę kupić komplet RST Adventure III ale kurtka ma zintegrowaną membranę z ociepleniem. Do tej pory miałem komplety 3 warswowe gdzie membrana była osobno wypinana a ocieplina osobno. Jeździł ktoś w kurtce z połączoną membraną i warstwą ocieplającą? Nie będzie w tym za gorąco np koło + 15 - 20 st.C?
Zanim kupiłem swoje obecne wdzianko, mierzyłem dokładnie ten model - nową RST Adventure III. Wszystko git, trochę ciężka, ale wygodna, dobrze leżała. Prawie kupiłem ale zorientowałem się że membrana nie jest wypinana - tzn jest połączona z ociepleniem. Głupio, wcześniejszy model miał 3 warstwy. Jakbyś jednak robił przymiarki zwróć uwage na to jak ciasne są portki w kolanach - to nie tylko moja opinia, że cos za chudo tam ze szmatą.

Miałem kiedyś taką kurtkę (nie RST ale ze zintegrowaną membraną) i powiem krótko - nie jest to robra opcja. Tyle że w tej RST jest jakoś tak dziwacznie - albo bez membrany wogóle, OK na ciepło, albo jak membrana to z podpinką.
Ja mam tak - bez membrany i podpinki powyżej 25 stopni.
Z membraną - 15-25 powiedzmy.
Z membraną i podpinką - poniżej 15.

Uznałem że przedział 15-25 jest dla mnie tak istotny i na tyle często jeżdżę w takiej temp że chcę miec ciuch który będzie możliwie uniwersalny.

Logiki układu membrany i podpinki w tym RST naprawdę nie mogłem zrozumieć.
zimny jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem