Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28.12.2020, 12:34   #47
Ja1


Zarejestrowany: Dec 2020
Miasto: Qrnik
Posty: 20
Motocykl: ATAS 1100 2019
Ja1 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 dzień 3 godz 6 min 28 s
Domyślnie

Ja mam 191 cm wzrostu, siedzenie w pozycji wyższej. Oryginalna szyba podniesiona na max i jest ok jeśli chodzi o górę kasku. Jak opuszczę o 1 ząbek, czyli +/- 1cm to za dużo powietrza wpada w wentylację kasku i zaczyna się hałas, ale znośny (mówimy o prędkościach powyżej 120) Średni V stream od poziomu górnych śrub mocujących ma wysokość 24cm a oryginał 25,5 czyli przy moim wzroście w górnym maxymalnym położeniu średni Vstream będzie mi już hałasował we wlocie na kasku - taka moja dedukcja. Natomiast wysoki Vstream podobno ma 30cm od poziomu górnych śrub mocujących, czyli 4,5cm więcej od oryginału. Po opuszczeniu go w dół do minimum miałbym około 0,5cm więcej niż oryginał plus ochronę na barki i szyję której oryginał nie daje. Sory że tak się rozpisuję, ale wcześniej w Varadero dopiero 3 szyba mi przypasowała, nie chciałbym teraz przerabiać zakupu szyb tak samo i tracić kasę.
Podsumowując najbardziej pasowałby mi największy Vstream, ale nie mam póki co możliwości zobaczyć live jak to na moto wygląda, czy nie zrobi się z tego żaglowiec.
Jeśli ma ktoś fotkę na 1100 średniego i wysokiego Vstreama to poproszę na jeśli to nie problem.
Ja1 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem