Wątek: Chip Tuning
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14.05.2022, 16:17   #25
Borkow
 
Borkow's Avatar


Zarejestrowany: Aug 2018
Miasto: Moje miasto to Trójmiasto
Posty: 237
Motocykl: Jawa 350TS/DR125/XR400R/KTM EXC 525/SD06a
Borkow jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 dni 20 godz 15 min 10 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Borkow Zobacz post
No więc póki co napiszę, że nie wiem czy to coś dało oprócz znacznego uszczuplenia portfela. Niestety miałem miesięczną przerwę w lataniu Afrą i w tym czasie jeździłem KTM, więc poprzestawiałem trochę przyzwyczajenia, ale problemy z dziwnym prychaniem są dalej, dół jakby ten sam, zmiana w mocy na granicy sugestii. Jedyne co, to może minimalne lepsza kultura pracy, ale to też może sobie sugeruję. W każdym razie albo jestem drewnianym kołkiem i nic nie czuję, albo bardzo słabo to wygląda. Nie będę teraz jeszcze wyrokował tylko poszukam hamowni i sprawdzę, bo na razie z efektów mam tylko zalepioną dziurę w sterowniku i 2k mniej.
Wracając do tematu. W marcu 22 zareklamowałem usługę chiptuningu o którym pisałem w tym wątku. Zmobilizowała mnie do tego prośba warsztatu o wystawienie komentarza. Zadzwoniłem więc i opisałem sprawę, że słabo to wygląda i że nie czuję żadnej różnicy. Pan od tuningu poprosił o ponowne przesłanie sterownika do sprawdzenia, bo on chce, żeby wszyscy jego klienci byli zadowoleni. No i wysłałem. Po dwóch tygodniach dostałem sterownik z powrotem z informacją, że teraz na pewno będzie różnica. Zamontowałem i JEST! Jest różnica, sprzęt zbiera się wyraźnie lepiej i jak do tej pory ani razu nie zgasł przy nagłym odkręcaniu manety, także prawdopodobnie za pierwszym razem poszło coś nie tak i zostało to poprawione. Na tą chwilę mam jeszcze mało przelatane, ale na prośbę zakładu piszę jak jest a jest lepiej. Myślę, że mogę to polecić.
Borkow jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem