Wątek: Strzelectwo
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01.01.2020, 02:58   #45
Prince
 
Prince's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: May 2013
Posty: 1,328
Motocykl: xtz660 Ténére/XR650R
Prince jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 tygodni 2 dni 4 godz 27 min 39 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał danek-dr Zobacz post
To samo można powiedzieć o dostępie do samochodów czy motocykli. Póki co w przypadku aut tragedii jest nieporównywalnie więcej. W każdej dziedzinie znajdą się wyjątki. Nie w tym rzecz.
Tradycje i kultura posiadania i posługiwania się bronią są w Polsce długie i bardzo ważne. Cechuje ona społeczeństwa ,które wolność rozumieją z aspekcie samostanowienia o sobie. Dopiero się odbudowuje po wielu dziesięcioleciach przerwy. I tu jest praca do wykonania. Temat długi, ważny ale chyba nie na forum.
Natomiast można to traktować jak piękne hobby lub po prostu istotna umiejętność jak np. w Szwajcarii.
Lubie te kwieciste argumentacje tak samo u myśliwych. O tym ze strzał to jest ostatnią linijką wiersza itd. Sorry ale jako, że z bronią i tym środowiskiem miałem do czynienia długo, to przykro ale nie kupuję tego

Co do argumentu o motocyklach i furach to z nimi taki mały niuans, że one z reguły nie są projektowane ani produkowane z nastawieniem na najskuteczniejsze zadawanie obrażeń. Jeszcze kolejny w kolejce argument o zakazie posiadania noży i młotków bo przecież też nimi można.

Po mojemu z bronią jest jak z używkami - ten kto się nimi jara ten zwłaszcza powinien sie od nich trzymać z daleka.

Ostatnio edytowane przez Prince : 01.01.2020 o 03:37
Prince jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem