Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22.08.2022, 06:12   #6
ziutek2002
Tomaj
 
ziutek2002's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Sep 2014
Miasto: Nekla wlkp
Posty: 517
Motocykl: RD07,CRF1000L/DCT, XL600V
Przebieg: znośny
ziutek2002 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 dni 12 godz 26 min 30 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Miras Sc Zobacz post
Sorry Aron, ale raczej żadne z powyższych. Oryginały za tą cenę to - sam nie wiem - ze złotem?
Wypowiem się w temacie Brembo bo mam z nimi własne doświadczenia.
Ogólnie Brembo to solidna i uznana marka i dobre produkty za rozsądną cenę. Użytkuję, złego słowa nie powiem.
Do CRF1000-1100 na tył macie do wyboru:
07HO36.SP - czerwone (100% spiek metal) za koplet na allle na tył ok. 170 pln,
i te które osobiście bym polecił:
07HO36.07 - niebieskie (Carbon ceramic) - tu cytat od producenta "dedykowane do motocykli drogowych i off-road, w tym cięzkich oraz dużej mocy. Firma Brembo zwiększając ilość carbonu osiągnęła idealny kompromis pomiędzy wysokim przebiegiem, znakomitą skutecznością hamowania oraz stabilnością temperaturową.
Klocki 07 ponadto zachowują swoje właściwości w błocie oraz mogą pracować na mokro bez straty siły hamowania.
Klocki z serii 07 są miękkie, oznacza to, że nie powodują nadmiernego zużycia tarczy hamulcowej". - na alledrogo za 146, na wolfmoto - 125 pln
https://sklep.wolfmoto.pl/pl/p/Klock...-07HO3607/1051

Osobiście używam tych niebieskich w wersji na ktma. Tylnego hamulca używam dosyć często.
Przy 50 tyś km przebiegu założyłem nowy już 4 komplet i jak się skończą zmieniam też tarczę. Z przodu klocki wciaż orginały i jeszcze trochę okładziny zostało.
Klocki po 125 pln, tarcza to już droższy zakup.
Więc sami przemyślcie i rozsądnie wybierzcie.

Na przód zaleciłbym jednak czerwone Brembo 07HO62SA spiekane
Dzięki Miras. Czekałem aż ktoś się wypowie na temat niebieskich Brembo
ziutek2002 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem