Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30.09.2022, 15:31   #2
Tyker


Zarejestrowany: May 2022
Posty: 6
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Tyker jest na dystyngowanej drodze
Online: 37 min 56 s
Domyślnie

Znasz internetową regułę 1%? Oznacza, że do tworzenia treści do internetu wchodzi zaledwie 1% ogółu, reszta tylko czyta i ogląda, bardziej to ostatnie. To jest zależne od miejsca i społeczności ale badania potwierdzają, że na forach tematycznych (jak to) aktywnie udziela się maksimum kilka do kilkunastu procent zaglądających. Na spotkaniach na żywo wielokrotnie można usłyszeć "miałam napisać relację na forum", "miałem wrzucić info na forum", miałem czy miałam to i owo... ale - i tu wspólny mianownik: "nie chciało mi się".

Poszukiwane przez Ciebie info znajdę szybciej korzystając z wyszukiwarki internetowej (byle nie google - wyniki są oszukane przez reklamy), czy na facebookowych grupach których jest sporo w temacie wyjazdów, są częściej aktywne, łatwiejsze w obsłudze (tu się klika jak wczesnych latach 2000-nych, rozumiem przywiązanie adminów do takiego układu - wiek...).

Nikomu nie będzie się chciało aktualizować info, a te szybko się zestarzeją i w efekcie i tak będzie się szukało aktualnych wieści gdzie indziej.

Według mnie to nie wypali. Mogę się założyć. Nie tu, nie przy tak wąskim gronie aktywnych użytkowników - pewnie jakiś moderator czy admin z wglądem w statystyki może je przytoczyć - ile procent użytkowników FAT aktywnych w ciągu tego roku (czyli chociaż logujących się na forum - pozostałych wiarygodnie się nie policzy) cokolwiek napisało we wrześniu czy nawet w całym 2022?
Tyker jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem