Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27.01.2022, 11:41   #17
Brzeszczot
 
Brzeszczot's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2019
Miasto: Leśna Dzicz
Posty: 540
Motocykl: KTM R
Przebieg: jest
Brzeszczot jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 3 dni 6 godz 20 min 42 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał zimny Zobacz post
Co do kierunkowskazu - ciekawe, sprawdzę to z czasem.

Krzysiek, rozwiń to o gmolach bo nie załapałem. Jakie zdanie mam zmieniać? Nie mam zdania bo z takimi kupiłem, nie przywiązywałem do tego uwagi bo zawsze można wymienić. Mam jakieś plastikowe osłony na cylindrach - oryginalne BMW. Jak w katalogu sprawdziłem to ze 400 zeta sztuka za takie coś mimo że plastik to wygląda solidnie. Gmole też są oryginalne, czy dobre nie wiem - mam nadzieję nie testować zanadto

Misheck - taaa, po to ten wątek okaże się zaraz że jest nas więcej, hahahha
Już wyjaśniam, nikomu tłumaczyć nie trzeba jest to wiedza ogólnie dostępna . BMW się strasznie psuje i wyżej niż na kieleckie góry wjechać się nie da. Jako człowiek z mazowsza , kto był i widział to wie że u nas żeby było z górki to trzeba najpierw sobie żwirownie wykopać. W moim przypadku górne g-moll to podstawa , gdy mijam Kielce to jest dla mnie szok , chcąc zrobić ładną fotkę w górach, zatrzymuje 🏍️ na rozstaju dróg i czekam spokojnie na rolnika jadącego ciągnikiem . Wyciągam z chińskiej podróbki touratech linkę holowniczą i przywiązuje do gmola . Jeżeli żaden traktor nie pojawia się dłużej niż godzinę to sprawdzam wielowypust na wale czy nasmarowane , kontroluję stan łożysk dyfra i jeżeli jeszcze zdążę to synchronizacja przepustnic , wyciągam błoto w sprayu i pryskam po wszystkim , a na siebie wylewam butelkę wody . W tym czasie podjeżdża traktor , po krótkiej rozmowie już jestem podpięty na hol i cisnę na szczyt.

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
Brzeszczot jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem