Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13.07.2018, 11:11   #23
matjas
 
matjas's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Brzezia Łąka
Posty: 13,669
Motocykl: nie mam AT jeszcze
matjas will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 16 godz 8 min 2 s
Domyślnie

mam tento 10x a bliski kumpel ma zeissa 7x - uwierz mi to jest k..wa przepaść.

raz, że zeiss jest bardzo poręczną lornetką - po prostu idealnie leży w dłoni. fajnie patrzy się przez nią dzieciakom /co jest dla mnie ważne/ - ostrość, głębia, barwy, pole widzenia - to sa wszystko rzeczy, o których po prostu zaczynasz myśleć kiedy zobaczysz, że istnieją. Niestety - Tento w porównaniu z taką siódemką po prostu cos tam powiększa i coś tam przybliża - OCZYWIŚCIE - jak na dzisiejsze syfiaste standardy sprzętu klasy POP Tento jest zajebiaszczą lornetką.

Moja przeżyła lot spowodowany przez mojego pierworodnego i musiałem ją kolimować i jako tako to wyszło - dumny jestem, że ją uratowałem.

Zeissa x7 na pewno kiedyś kupię jak dzieciaki podrosną bo jest to moim zdaniem ideał, jakość, cena, wielkość - ceny wahają się od 300-700 nawet złotych. Za 400 da się kupić w fajnym stanie ze skórzanym pokrowcem ZKJ. Ta lornetka wygląda, pachnie jakością. Naprawdę polecam.

m

p.s. oczywiście - polecam to co widziałem... są przecież NIKONY, Zeissy współczesne, Svarovsky czy polularne w miarę Delty... jestem niezamożnym tradycjonalistą stąd moje powyższe wywody
__________________
'Przestań naprawiać kiedy zaczynasz psuć' - Ojciec matjasa
matjas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem