Wątek: Zakup roweru
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29.09.2022, 19:02   #52
voxan69
 
voxan69's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Sanok
Posty: 2,022
Motocykl: EXC, ST 1300
Przebieg: rośnie
voxan69 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 4 dni 8 godz 13 min 23 s
Domyślnie

Przemo napisz do mnie na . Pomogę ci w ustawieniu roweru i innych tematach rowerowych. Pozycja temat rzeka. Dla amatorskiego jeżdżenia wystarczy prawidłowe ustawienie wg. Obowiązujących zasad. Jeżeli ma być idealnie tylko profesjonalny bikefitting. Siodełko temat rzeka. 🙂 Przerobiłem już około 10 sztuk i w końcu trafiłem na idealne dla mnie. Mam w trzech rowerach takie samo. Spodenki temat rzeka. 🙂 Pamiętaj żadnych żelowych i twardych wkładek. Odpaża to tyłek i jest wygodne przez chwilę. Najlepsze profesjonalne wkładki są z kilku rodzajów bardzo miękkich pianek. Myślę, że potrzebujesz około 2 do 3 tygodni na utwardzenie tyłka. Taka jest reguła. Kadencja ogólnie od 87 do 94 obrotów korby na minutę. Tak jest zdrowo i wydajnie. Tak jeździ większość kolarzy. Wiadomo nieraz pod stromy podjazd kręci się z kadencją nawet 130 obrotów ale to chwilowe. Ogólnie jazda z małą kadencja mocno obciąża stawy a z za dużą jest nieefektywna. Zdzwonimy się i we wszystkim w miarę możliwości pomogę. Pozdrawiam

Wysłane z mojego RMX3085 przy użyciu Tapatalka
__________________
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą
voxan69 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem