Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25.09.2022, 11:48   #3
zimny
trampkarz emeryt
 
zimny's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Oct 2010
Miasto: Garwolin
Posty: 2,749
Motocykl: DL1000A
Przebieg: za mały
zimny jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 tygodni 2 dni 1 godz 53 min 16 s
Domyślnie

Dzięki Wojtasa, jak znajdę to przymierzę choć to kurtała raczej poza budżetem.

Byłem w sklepie i trochę pomierzyłem:

1. Modeka Aeris - klasa taka jak extremadura, nie do końca wygodne odpinania paneli wentylacyjnych, jasny kolor tj szybkobrudzący ale są też inne. Ogólnie całkiem wygodna i w bdb cenie tj ca 850zł wyjściowo.

2. Modeka Panamericana I - wszystko fajnie ale jakieś ciasnawe rękawy i nie lezała idealnie.

3. Modeka Panamericana II - chyba idealna, miękki i wygodny materiał, zupełnie inna bajka niż RST Adventure. Jak druga skóra, bardzo fajna podpinka ocieplająca w postaci softshella jakby. Żadnych zastrzeżeń, może trochę obawa czy nie za słabo z wentylacją.

4. Held Hakuna - robiłem sobie mocne nadzieje z nią związane, podczas przymiarki okazała się średnio wygodna i zdyskwalifikowały ją jakieś durnie wąskie rękawy - a nie mam łap jak Popeye.

5. Rebelhorn Patrol - jakby ktoś ołowiu nasypał do kieszeni. NIE. Poza tym krój specyficzny, niezbyt mi leżał.. Kurtka ładna i ogólnie dobrze się prezentuje ale...


Typy - Aeris z tańszych, Panamericana II z droższych (sporo droższych) - ale jako że jesień, to jest pole do targowania.

Pytanie do obytych - mam uraz po farbujących rękawicach ale wiele osób zachęcało to tego aby się przyjrzeć - SHIMA Horizon. Ma ktoś? Zna ktoś? Dobre do? Bo cena z tych przystępniejszych.

Pozdrawiam
zimny
zimny jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem