Wątek: Zakup roweru
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22.09.2022, 20:37   #12
husa521


Zarejestrowany: Jul 2021
Miasto: KUJ-POM
Posty: 50
Motocykl: Honda CRF 300L
husa521 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 8 godz 24 min 49 s
Domyślnie

Czytając te wszystkie złote rady to aż odechciewa się kupić rower

Cytat:
W tych przykładach co podałeś nie będzie ani dobry osprzęt ani dobry amor ani tym bardziej dobre koła.
Koła kupuje się pod siebie więc lepiej zainwestować w nowe, napęd najmniej ważny, amortyzator powietrzny lepiej zamienić na sztywny.
Cytat:
Dobrze, że wziąłeś tego XC120, bo lepszy niż XC100...
Dużo lepszą ramę ma (taka bardziej agresywna i trzeba się przyzwyczaić) i większość podzespołów też, a nawet chyba gwarancję ma na lepszych warunkach. Nie wiem jak szybko będziesz chciał się poruszać, bo jeśli prędkość ważna, to prawdopodobnie przód zębaty do zamiany na większy...
Cytat:
To co ci podał Redrobo, zjada na śniadanie tego Rockirder. Przemyśl zakup. Jak Cię będzie drażnić napęd 2X z przodu niewielkim nakładem zmienisz na 1x11.
nie mogę sobie wyobrazić jak kiedyś ludzie jeździli na orkanie, jubilacie, wigry czy ukrainie. To musiał być hardcore.
dlatego więc

Cytat:
Napisał przemo77390 Zobacz post
Jakieś porady typy.

Pozdrawiam,
Przemo

Proponuję kupić rower za 8 koła, gdzie do wymiany będzie może tylko sztyca lub kup rower za 5 koła ale do wymiany koła, ośki, przednia zębatka, opony.....no i sztyca.

Cytat:
Napisał przemo77390 Zobacz post
Mocno zastanawiam się nad zakupem roweru - budżet max do 5 koła. Niestety w tych pieniądzach rozsądne e-bike nie wchodzi w grę.
lub załóż nowy temat ale napisz - budżet max do 3 koła, wtedy pojawią się propozycje snafcuf rowerowych, pojawią się modele za 5 tysi i wszyscy będą zadowoleni a Ty będziesz miał rower taki jak chciałeś.

Mam nadzieję, że pomogłem.
husa521 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem