Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22.09.2022, 14:24   #4
glina


Zarejestrowany: Nov 2017
Miasto: Bolesławiec
Posty: 7
Motocykl: nie mam AT jeszcze
glina jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 godz 50 min 2 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał rrolek Zobacz post
Miłe.
Tak nawet zastanawiam się nad tym czy tam nie wyskoczyć jeszcze w październiku. Ludzie, sądząc z filmu, nadal przyjaźni. Latałes zdaje się na pd-wsch od parku, Padis i Muntele Mare. Dużo zakazów po lasach, nie gonią endurzystow?

Pozdr rr
Cześć !

Tak, dokładnie obszar płd-wsch od Parcul Natural Apuseni. Miałem nocleg na wiosce, kilka km od Campeni. Właściciele nie mówili po angielsku, ale cena mnie przekonała.
Zakazów nie widziałem żadnych. Raz wyjechałem przed jakiś szlaban od jego tylnej strony, ale mogłem go na styk objechać (mam foto tabliczki na telefonie, ale jeszcze nie sprawdziłem co to dokładnie oznacza).
Przed Muntele Mare zatrzymałem się, bo widziałem tablicę. Pieski wpadły się przywitać. Z tablicy tylko zrozumiałem Natura 2000. Wcześniej pamiętając, że to jakaś baza wojskowa, zawróciłem i poleciałem dalej tak jak wytyczyłem sobie trasę.
Ludzie super, bardzo przyjaźnie nastawieni. W rejonach miast/wiosek młodsi ludzie zagadywali do mnie widziąc tablicę z 'PL'. - 'Polska ! What are you doing here, my friend ?!'
glina jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem