Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22.08.2022, 08:57   #7
Aron


Zarejestrowany: Feb 2022
Posty: 16
Motocykl: CRF1100
Aron jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 godz 26 min 18 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Miras Sc Zobacz post
Sorry Aron, ale raczej żadne z powyższych. Oryginały za tą cenę to - sam nie wiem - ze złotem?
Wypowiem się w temacie Brembo bo mam z nimi własne doświadczenia.
Ogólnie Brembo to solidna i uznana marka i dobre produkty za rozsądną cenę. Użytkuję, złego słowa nie powiem.
Do CRF1000-1100 na tył macie do wyboru:
07HO36.SP - czerwone (100% spiek metal) za koplet na allle na tył ok. 170 pln,
i te które osobiście bym polecił:
07HO36.07 - niebieskie (Carbon ceramic) - tu cytat od producenta "dedykowane do motocykli drogowych i off-road, w tym cięzkich oraz dużej mocy. Firma Brembo zwiększając ilość carbonu osiągnęła idealny kompromis pomiędzy wysokim przebiegiem, znakomitą skutecznością hamowania oraz stabilnością temperaturową.
Klocki 07 ponadto zachowują swoje właściwości w błocie oraz mogą pracować na mokro bez straty siły hamowania.
Klocki z serii 07 są miękkie, oznacza to, że nie powodują nadmiernego zużycia tarczy hamulcowej". - na alledrogo za 146, na wolfmoto - 125 pln
https://sklep.wolfmoto.pl/pl/p/Klock...-07HO3607/1051

Osobiście używam tych niebieskich w wersji na ktma. Tylnego hamulca używam dosyć często.
Przy 50 tyś km przebiegu założyłem nowy już 4 komplet i jak się skończą zmieniam też tarczę. Z przodu klocki wciaż orginały i jeszcze trochę okładziny zostało.
Klocki po 125 pln, tarcza to już droższy zakup.
Więc sami przemyślcie i rozsądnie wybierzcie.

Na przód zaleciłbym jednak czerwone Brembo 07HO62SA spiekane
Dzięki, patrzyłem też na opisy producentów. Albo są mizerne, albo tak jak brembo napisało to, czego szukam. Tylko czy to nie marketing. Twoje doświadczenia są cenne. Dzięki
Aron jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem