Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01.06.2011, 14:12   #9
marekzg


Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Zielona Góra
Posty: 22
Motocykl: nie mam AT jeszcze
marekzg jest na dystyngowanej drodze
Online: 13 godz 6 min 19 s
Domyślnie

A więc tak po primo lista co by wiedzieć ile mniej więcej osób będzie. Wpisujemy ksywę i liczbę osób tzn. samemu czy z bagażem na tyle.
Terminy takie jak wpisałem bo niestety jak wiadomo ciężko wszystkich zgrać zawsze komuś nie będzie pasować. Aczkolwiek już mogę powiedzieć że, z chęcią powtórzył bym taką samą imprezę w późniejszym terminie dla tych którzy teraz nie będą mogli przyjechać.
Jak również z racji tego że, tu w lubuskim mamy sporo takich ciekawych miejsc ,a jeden weekend to mało by wszystko zobaczyć, objechać mogła by się odbyć kontynuacja tego przedsięwzięcia ale to już temat na później.

Może nakreślę mniej więcej jak to widzę:

Piątek
Popołudniem zjeżdżamy się na wcześniej ustalone miejsce nad jeziorem w rejonie Świebodzina znam kilka legalnych miejsc biwakowych muszę tylko sprawdzić jak w tym roku wyglądają i które będzie najlepsze. Nocleg pod namiotem, ewentualnie będzie możliwość noclegu w Hotelu tysiąca gwiazd co kto preferuje. Wieczorem jakaś integracja przy ognisku.

Sobota
- wyjazd z miejsca biwakowego na MRU (trasy podziemne) i teraz są dwie opcje na legalu, chodziłem kilka razy z przewodnikiem lub bez, chodziłem tak dziesiątki razy lecz ostatnio sporo się dzieje na MRU i powstają nowe trasy turystyczne tak więc coraz mniej dzikich miejsc na wejście.
Wydaje mi się rozsądne że, jak zbierze się odpowiednia liczba osób to mogli byśmy sobie wynająć przewodnika tylko dla nas lub po prostu wykupić bilety i zabrać się z jakaś grupą.

- objazd szutrami, i penetrowanie naziemnych obiektów (pancerwerków i ton betonu)
- wyjazd do poradzieckich koszarów
- popołudniem podczas powrotu można by zajechać do malowniczej miejscowości Łagów Lubuski (poniemiecki most kolejowy który ma coś około 26m)
- wieczorem powrót na miejsce biwakowe

Niedziela
- objazd oraz penetrowanie kanału Ołobockiego wraz z jego infrastruktura mosty rolkowe, jazy, bunkry
- no i w zależności od czasu jakim będziemy dysponować można jeszcze zobaczyć, przespacerować się przez nieczynny most kolejowy posiadający najdłuższe przęsło nurtowe w Europie


Ponadto oferuję sporo szutrów oraz złej jakości dróg podczas dojazdu do wyżej wymienianych miejsc, duże ilości pancerwerków i betonu lanego przez przyjaciół zza odry.. I piękne czyste jeziora lubuskie

Ostatnio edytowane przez marekzg : 01.06.2011 o 14:15
marekzg jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem