Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27.07.2021, 22:56   #1
_-aska-_
 
_-aska-_'s Avatar


Zarejestrowany: Oct 2018
Miasto: Warszawa
Posty: 441
Motocykl: Yamaha Radian&WR250F
_-aska-_ jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 3 dni 10 godz 23 min 15 s
Domyślnie Rajd Bajka 1000, czyli "czy wr250f nadaje się na turystyczne enduro?" odcinek 2

Uf, cóż to był za wypoczynek! Film to będzie tym razem pewnie koło Wielkiej Nocy, bo tyle materiału do ogarnięcia, ale wcześniej - relacja.

Na dobry początek będzie epilog. Jak wiadomo w urlopie najważniejsze jest to, żeby porządnie odpocząć. Więc ostatniego dnia byłam już tak wypoczęta, że aż się pierwszy raz w życiu po prostu popłakałam ze zmęczenia.
IMG_20210726_100024.jpg

Ale od początku. Ponieważ w zeszłym roku moja Zebra dotarła w towarzystwie Prince'a i jego Świnki z Warszawy aż nad polskie morze, to na ten rok postanowiliśmy zachować się jak poważni, dorośli i odpowiedzialni ludzie i zabrać moje hard enduro z interwałami serwisowymi liczonymi w motogodzinach na wycieczkę TET przez Litwę na łotewskie plaże. Przygotowaliśmy i siebie (szczepienia na ostatnią chwilę tak, że drugiego dnia urlopu mijały 2 tygodnie od drugiej dawki) i motocykle. Prince pracowicie dłubał w motorkach, ale ja się nie znam, więc może on opowie. Dla mnie najważniejsze, że WułeRka dostała wtyczkę USB, dzięki czemu nie musiałam pilnować stanu baterii w telefonie, który robił za nawigację, i doładowywać go na każdym postoju prądem z wiaderka. Jaki to jest luksus! (Nie wiem dlaczego się przekręciło...)

IMG_20210723_135654.1.jpg
CDN

Ostatnio edytowane przez Novy : 28.07.2021 o 21:47 Powód: Obróciłem zdjęcie
_-aska-_ jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem