Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary Dzisiaj, 18:27   #26
szynszyll
 
szynszyll's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Popapracie!
Posty: 8,287
Motocykl: RD04
szynszyll jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 miesiące 1 dzień 4 godz 6 min 12 s
Domyślnie

wystarczy robić to co jest napisane w instrukcji dobrymi narzedziami. to nie jest neurochirurgia pourazowa. po prostu ludzie nie czytaja instrukcji i dlubia kluczami po dziadku. wyczyscic dysze, poukladac sprzeglo. poziom pieciolatka co dostal klocki Lego. niestety nie do ogarniecia dla niektorych. procedury. i tyle wystarczy. a do chlewiko-serwisu zapraszam oczywiscie jak znajdziesz czas.
teraz czekam na ta slicznotke - tez pewno rozrzad do zrobienia bo nie sadze, zeby w Szwajcarii ktos sie fatygowal. za duze koszty vs wartosc motocykla.
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg IMG_20260628_182516.jpg (417.2 KB, 1 wyświetleń)
__________________
buziaki
szynszyll jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem