W zeszłym tygodniu pokręciłem się nad Gardą, Stelvio, później Sellaronda a z połowy podjazdu na Giau którą chciałem przejechać zawróciła nas policja ze względu na wypadek.
Pogoda udała się wyśmienicie a upały jeszcze nie dokuczały.
Wokół Gardy tłoczno a w górach luz, można zapierdalać. Italia to nie dziki kraj
__________________
Świeć pomimo wszystko
Bierz przykład ze słońca
Ma w dupie,czy kogoś razi
|