Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary Dzisiaj, 07:24   #18
Dubel
 
Dubel's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: Ålesund, N
Posty: 1,130
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Przebieg: Rosnacy
Dubel jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 4 dni 4 godz 22 min 30 s
Domyślnie

U nas wszyscy testujemy w beczkach z śruba przed powrotem łodzi do wody , ostatnio ( w czerwcu) robiłem Mercury 40 HP i Evinrunde E-Tech.... Nie robię tego zawodowo tylko jako fuchy bo dużo przyjemniejsza i bardziej opłacalna praca niż grzebanie się np. w autach
__________________
Całego świata nie zmienisz ... Ludzi do miłości nie zmusisz, ani nawet do lubienia ciebie. Zawsze jednak masz wpływ na to , jaki jest ten kawałek świata wokół Ciebie i kto się w nim znajduje. Slowa te dzis maj jeszcze wieksze znaczenie ....


https://youtu.be/skPjiSzR9n4?si=bnBpO9UVjUZGes_2
Dubel jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem