U nas wszyscy testujemy w beczkach z śruba przed powrotem łodzi do wody , ostatnio ( w czerwcu) robiłem Mercury 40 HP i Evinrunde E-Tech.... Nie robię tego zawodowo tylko jako fuchy bo dużo przyjemniejsza i bardziej opłacalna praca niż grzebanie się np. w autach