Wątek
:
Zajebiaszcza kominiarka na lato, ale z... Japonii
Wyświetl Pojedyńczy Post
Dzisiaj, 07:01
#
1
Kuba_74
Zarejestrowany
: Dec 2008
Miasto
: Krakow
Posty
: 224
Motocykl
: nie mam AT jeszcze
Online: 3 miesiące 3 dni 6 godz 44 min 14 s
I dla mnie 1 sztukę.
Kuba_74
Zobacz publiczny profil
Odszukaj więcej postów napisanych przez Kuba_74