Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary Dzisiaj, 04:32   #5
wierny
Moderator
 
wierny's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Bytom
Posty: 4,883
Motocykl: RD07c
Przebieg: Im więc
wierny jest na dystyngowanej drodze
Online: 7 miesiące 1 tydzień 3 dni 11 godz 32 min 38 s
Domyślnie

Dzień dobry. Przeniosłem posty Kolegi z wątków, w których nie pasowały.

https://www.africatwin.com.pl/showth...839#post910839 tutaj masz Powitalnię.
__________________
"Motocykl w Polsce to nowy rodzaj jazdy konnej. To leży w naszych szlacheckich tradycjach." Z. Maklakiewicz
wierny jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem