Wątek
:
Honda BF20 SRTU - outboard - odbudowa
Wyświetl Pojedyńczy Post
Dzisiaj, 00:09
#
1
Dubel
Zarejestrowany
: Mar 2009
Miasto
: Ålesund, N
Posty
: 1,130
Motocykl
: nie mam AT jeszcze
Przebieg:
Rosnacy
Online: 2 tygodni 4 dni 4 godz 22 min 30 s
Cytat:
Napisał
ramires
...
Natomiast muszę się z kimś dogadać aby go wsadzić na motorówkę i przetestować.
Beczka , beczka prawdę powie
__________________
Całego świata nie zmienisz ... Ludzi do miłości nie zmusisz, ani nawet do lubienia ciebie. Zawsze jednak masz wpływ na to , jaki jest ten kawałek świata wokół Ciebie i kto się w nim znajduje. Slowa te dzis maj jeszcze wieksze znaczenie ....
https://youtu.be/skPjiSzR9n4?si=bnBpO9UVjUZGes_2
Dubel
Zobacz publiczny profil
Odszukaj więcej postów napisanych przez Dubel