Wątek
:
Honda BF20 SRTU - outboard - odbudowa
Wyświetl Pojedyńczy Post
Wczoraj, 13:59
#
14
ramires
Administrator
Zarejestrowany
: Oct 2007
Miasto
: Otwock ale chętnie na Śląsk bym wrócił
Posty
: 5,818
Motocykl
: RD37A (Hybryda), dwie ramy RD03 w zapasie
Przebieg:
ojojoj
Online: 2 miesiące 17 godz 5 min 54 s
20 za mało, narciarz od 50-ciu dopiero
__________________
Ramires
...okręt mój płynie dalej... gdzieś tam...
ramires
Zobacz publiczny profil
Odszukaj więcej postów napisanych przez ramires