Wątek
:
Plastyczna rama
Wyświetl Pojedyńczy Post
Wczoraj, 09:51
#
35
Ypsi
malarz
Zarejestrowany
: Sep 2012
Miasto
: Zabrze
Posty
: 1,501
Motocykl
: RD07b HRC + CRF1100 AS DCT biała
Online: 3 miesiące 2 tygodni 4 dni 20 min 47 s
Też bym wolał widoczne wzmocnienie.
I tak, jak pisałem już kiedyś. Jakoś nie wierzę, że to są ramy po normalnych glebach.
__________________
Jak chcesz, to uciekaj................ Radzimy zostać!...
Ypsi
Zobacz publiczny profil
Odszukaj więcej postów napisanych przez Ypsi