Wątek
:
Tymczasem na warsztacie :)
Wyświetl Pojedyńczy Post
Wczoraj, 08:45
#
27
PARYS
Mam przerąbane :)
Zarejestrowany
: Oct 2008
Miasto
: DW_
Posty
: 1,875
Motocykl
: RD07a
Przebieg:
stoi
Galeria:
Zdjęcia
Online: 1 miesiąc 5 dni 3 godz 41 min 8 s
Fajne to
Widzialem taką łódkę z 4 takimi motorkami
__________________
Motto nr 1: Uważać na mokre pieńki i siekiery
PARYS
Zobacz publiczny profil
Odszukaj więcej postów napisanych przez PARYS