Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary Dzisiaj, 14:12   #150
herni
 
herni's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Stalowa Wola/ MIELEC
Posty: 1,156
Motocykl: TransAlp+Multistrada + Cagiva Elefant
Przebieg: hohoho
Galeria: Zdjęcia
herni jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 5 dni 22 godz 58 min 20 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał szynszyll Zobacz post
Benelli TRK 902X (oficjalnie TRK 902 Xplorer) ma oficjalną masę własną 'na sucho' wynoszącą 235 kg. Z pełnym 22-litrowym zbiornikiem paliwa i wszystkimi niezbędnymi płynami, masa własna szacowana jest na około 260-265 kg, w zależności od wyposażenia w opcjonalne kufry bagażowe.

trochie duzo na moj futrzany rozum to jest masa xt1200z ale tam jest 'woł'
502 i 702 mialy ten sam problem
na wszystkich dostepnych fotkach sprzet jest skonfigurowany jako jednoosobowy. nie wiem czy to madry ruch

mój trampek 650 bez paliwa ale z kufrem alu-centralnym,gmolami,alu płytą pod solnikiem,stelażami,bagażnikami i inna bizuterią..... wazy 250kg.
ale ten TRK 902X bardzo fajny.
herni jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem