Wątek
:
Merino damskie
Wyświetl Pojedyńczy Post
Dzisiaj, 14:38
#
6
Artek
Zarejestrowany
: Nov 2012
Miasto
: Ze wsi jestem w ZMY
Posty
: 3,530
Motocykl
: Tmax 500+e-rewer.
Online: 8 miesiące 1 tydzień 2 dni 12 godz 18 min 18 s
Nie żeby ten teges.
Ale mnie się podoba nazwa
ZIELONY MELANŻ.
Ps. czekam cierpliwie na SZARY jesienny bo w strusiu mają z wielkimi napisami i duuuużo drożej.
Artek
Zobacz publiczny profil
Odszukaj więcej postów napisanych przez Artek