Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary Dzisiaj, 11:49   #12
szynszyll
 
szynszyll's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Popapracie!
Posty: 8,269
Motocykl: RD04
szynszyll jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 miesiące 18 godz 57 min 44 s
Domyślnie

wymienialem plyn i odpowietrzalem od dolu ~500km wstecz. po wcisnieciu wysprzeglika i zblokowaniu klamka ani drgnie. jest absolutnie twarda. po zamontowaniu jest 'tęga' i czuc opor sprezyn w koszu. pret jest niewyjmowalny i niesymetryczny. czekam na wolny podnosnik i dre dekiel.
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg IMG_20260624_113346.jpg (254.5 KB, 2 wyświetleń)
Typ pliku: jpg Screenshot_2026-06-24-11-32-41-105_com.android.chrome.jpg (274.2 KB, 3 wyświetleń)
__________________
buziaki
szynszyll jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem